Uitslagen en standen NK ereklasse bandstoten groot

Tijdens dit NK zal na elke speelronde de uitslagen en standen worden gepubliceerd. Er wordt gespeeld op 2 matchtafels in 2 poules, poule A 5 spelers en poule B 6 spelers. De wedstrijden zijn live te volgen via biljart.tv

Wedstrijd 1 poule B: R.Swertz – P.Volleberg     100-57 (17) HS 35-14  Moy.  5.88-3.35

Wedstrijd 2 poule B: M.v.Silfhout – D.Christiani 100-65 (9)   HS 38-39  Moy. 11.11-7.22

Wedstrijd 3 poule B: J.Bongers – M.v.Bochem  100-27 (7)   HS 39-14  Moy. 14.29-3.86

Wedstrijd 4 poule B: R.Swertz – D.Christiani     100-44 (7)   HS 50-21  Moy. 14.29-6.29

Wedstrijd 5 poule B: M.v.Silfhout – M.v.Bochen 100-48 (15) HS 31-8   Moy.  6.66-3.20

Wedstrijd 6 poule B: J.Bongers – P.Volleberg    100-72 (9)   HS 36-29 Moy. 11.11-8.00

Wedstrijd 7 poule B: M.v.Bochem – P.Volleberg 100-89 (19) HS 18-16 Moy.  5.26-4.68

Wedstrijd 8 poule B: M.v.Silfhout – R.Swertz      100-85 (18) HS 41-22 Moy.  5.55-4.72

Wedstrijd 9 poule B: R.Swertz – M.v.Bochem     100-11 (5)  HS 79-11 Moy.  20.00-2.20

Wedstrijd 10 poule B: J.Bongers – D.Christiani   100-58 (10) HS 44-26 Moy. 10.00-5.80

Wedstrijd 11 poule B: P.Volleberg-D.Christiani   100-72 (19) HS 28-18 Moy.  5.26-3.79

Wedstrijd 12 poule B: J.Bongers – M.v.Silfhout   100-48 (10) HS 34-17 Moy.10.00-4.80

Wedstrijd 13 poule B: M.v.Silfhout – P.Volleberg 100-12 (4) HS 71-11  Moy. 25.00-3.00

Wedstrijd 14 poule B: R.Swertz – J.Bongers        100-39 (8) HS 54-14  Moy. 12.50-4.88

Wedstrijd 15 poule B: D.Christiani – M.v.Bochem 100-50 (9) HS 35-23 Moy. 11.11-5.56

eindstand poule B

Wedstrijd 1 poule A: R.Tull – H.v.d.Boogaard       100 – 39 (12) HS 60-12 Moy. 8.33-3.25

Wedstrijd 2 poule A: W.v.Gemert-R.Luijsterburg  100 – 55 (17) HS 21-18 Moy. 5.88-3.27

Wedstrijd 3 poule A: W.v.Gemert -H.vd.Boogaard 100-41 (14) HS 49-14 Moy. 7.14-2.93

Wedstrijd 4 poule A: J.Pde Bruijn – R.Luisterburg  100-37 (5) HS 60-31 Moy. 20.00-7.40

Wedstrijd 5 poule A:  J.P.de Bruijn – R.Tull            100-60 (21) HS 32-13 Moy. 4.76-2.86

Wedstrijd 6 poule A: H.v.d.Boogaard-R.Luysterb. 100-64 (11) HS 30-19 Moy. 9.09-5.81

Wedstrijd 7 poule A: H.vd.Boogaard-J.P.de Bruijn 46-100 (14) HS 20-25 Moy. 3.53-7.69

Wedstrijd 8 poule A: R.Tull – W.v.Gemert              100-39 (13) HS 37-28  Moy. 7.69-3.00

Wedstrijd 9 poule A: J.P.de Bruijn – W.v.Gemert   100-7 (4)   HS 100-5  Moy. 25.00-1.75

Wedstrijd 10 poule A: R.Tull – R.Luijsterburg         81-100 (12) HS 35-30 Moy. 6.75-8.33

eindstand poule a

Finaledag    11 jan 2015          Ereklasse bandstoten

Speelschema

10.30 uur:            

Wedstrijd  A         J.P. de Bruijn         –       R. Swertz               tafel 1

Wedstrijd  B         R. Tull                    –       J. Bongers             tafel 2

12.30 uur:

5e / 6e plaats         W. van Gemert     –       M. van Silfhout       tafel 1

7e / 8e plaats         D.Christiani           –       R. Luijsterburg       tafel 2

 

14.30 uur:            Winnaar A            –       Winnaar B              tafel 1

 

Reacties zijn gesloten.